השתתפות בפעילויות העמותה 

קבוצת הפייסבוק שלנו "לא עומדות מנגד - מסייעות לנשים במעגל הזנות", היא המקום בו מתרחשת רוב פעילות העמותה. אנו דואגות לעלות לקבוצה עידכונים על הפעילויות שלנו, התנדבויות, סיוע מיידי, עדויות של שורדות זנות, אירועים ופעילויות. בנוסף, ישנן קבוצות קבועות אליהן תוכלי להצטרף דרך הקבוצה ולקחת חלק באופן רציף- צוות סלי מזון, צוות שינועים, צוות ריהוט והצטיידות ועוד. בואי להיות חלק פעיל בקהילה שלנו. 

צוות ריהוט הצטיידות 

מוזמנות ומוזמנים להצטרף לצוות ריהוט והצטיידות, אשר עוזר לשורדות ושורדי זנות להצטייד במוצרים חיונים למגורים בכבוד. הכנסו עמוד הפייסבוק שלנו והצטרפו לפעילות. 

צוות סלי מזון  

מוזמנות ומוזמנים להצטרף לצוות סלי המזון של העמותה. הצוות מסיע למאות נשים וגברים לקבל משלוחי מזון לבתיהם. בנוסף הצוות מפעיל את פרויקט "מבשלות לך" ובו נשים מכל הארץ מכינות ארוחות ביתיות לשורדות ושורדים ברחבי הארץ.הכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו והצטרפו לפעילות. 

סיוע כספי

יותר ויותר נשים פונות אלינו ואנחנו זקוקות ליציבות כלכלית על מנת שנוכל להבטיח להן מענה לאורך זמן. פעילות העמותה מבוססת בעיקרה על תרומות כספיות נקודתיות, ופעילות של מנדבות ומתנדבים. גם תרומה צנועה, קבועה או חד פעמית, תהיה משמעותית עבורנו, ואנחנו לא צריכות הרבה. 

איך אני יכולה לעזור?

© כל הזכויות שמורות ללא עומדות מנגד (ע"ר) | support@lo-omdot.com  |   074-7323520 

  • Facebook

אירוע הכנת שי לחג לכבוד ראש השנה 2019 קרדיט לצלמת : נעמי וורמברנד